.ee domeeni registreerimine

.EE domeenireformi käigus on toimunud registri korrastumine ehk kõik enne 5. juulit 2010. a registreeritud domeenid on tänaseks uuendatud või vabaks lastud. Paljud vabaks lasutud .ee domeenid on leidnud uue omaniku.

Samuti on alates 13.06.2011 vabalt ja põhimõttel "kes ees, see mees" on saadaval ka täpitähti (ä, ö, ü, õ, š ja ž) sisaldavad domeenid.

Domeene saab registreerida ning ümber registreerida volitatud registripidajate kaudu. TRENET on Eesti Interneti SA volitatud registripidaja. Domeeni registreerimine on tasuline ning registreerimis-perioodiks on 1 aasta. Ühe ettevõtte või eraisiku nimele võib registreerida piiramatu arvu domeene.

Kui olete valinud enda jaoks registripidajaks TRENETi ja soovite oma domeeni ümber registreerida või uut domeeni registreerida, palume Teil täita domeeninime registreerimise taotluse, see (digitaalselt) allkirjastada ning saata taotluses märgitud e-posti aadressile.

Domeeninime registreerimise taotlus

Kui soovite domeeni ümber registreerida või soovite muul põhjusel kellegi teise nimel oleva domeeni enda nimele registreerida, siis peab praegune domeeniomanik (era- või juriidiline isik või FIE, kelle nimel domeen hetkel on) sellest esmalt Teie kasuks loobuma. Selleks peab olema nõusolek domeeninime üleandmiseks.

Nõusolek domeeninime üleandmiseks