Eset NOD32 viirusetõrje

Auhinnatud ThreatSense® mootoril põhinev viirusetõrjetarkvara ESET NOD32 avastab ja teeb kahjutuks ennetavalt rohkem viirusi, Trooja hobuseid, ussviirusi, reklaamvara, andmepüüki, rootkitte ja muid Interneti-ohte kui ükski teine saadaolev programm.

Kõikide süsteemide jaoks on just see viirusetõrjetarkvara parim lahendus. ESET NOD32 Antivirus sai 2006. ja 2007. aastal testimiskeskuse AV-Comparatives välja antava auhinna "Parim viirusetõrjelahendus".

Ainult 5 turvatarkvara tootjat, nende hulgas ESET, läbisid ISCA Labs testid Windows 7-le

ISCA Labs viirusetõrje sertifikaadi saamiseks peavad tooted vastama kõigile kriteeriumitele pahavara avastamiseks personaalarvutites ja serverites. Toode peab tõestama, et ta on võimeline avastama, ära tundma ja ennetama isepaljunevat pahavara ning seejuures mitte andma valeteateid. Need tooted peavad ka olema suutelised registreerima pahavara avastuskatsete tulemusi.

Lisaks ESET’ile vastasid testimisnõuetele veel Microsoft, Norman, PC Tools ja Webroot. Lisateavet testimistulemuste kohta leiate aadressilt: https://www.icsalabs.com/technology-program/anti-virus.

ESET NOD32 Antivirus eelised

ENNETAV KAITSE: auhindu võitnud ThreatSense tehnoloogia kujutab endast erinevate tuvastuskihtide kombinatsiooni, mille eesmärgiks on kaitsta teid õigel ajal Internetiohtude eest;

TÄPNE TUVASTUS: ESET teeb täpselt kindlaks nii tuntud kui ka tundmatud ohud. See viirusetõrje-rakendus on tunnustust leidnud tarkvarana, mis ei anna valehäireid, st ei pea viirusevaba objekti nakatunuks;

MADAL RESSURSINÕUDLUS: ESET NOD32 Antivirus nõuab töötamiseks vähem mälu ja protsessori-jõudlust, lastes teie arvutil kiiresti töötada ning sel moel jääb arvutis rohkem ruumi mängudele, veebis surfamise ning meilisõnumite saatmise kiirus ei lange;

TÕHUS KONTROLLIMISKIIRUS: tegemist on väga efektiivse programmiga, mis tagab failide kiire kontrollimise ja kiire tooteuuenduse, töötades vaikselt taustal.

Tellimiseks ning lisainfo sooviga võtke meiega julgelt ühendust:
e-post: nod32@trenet.eu, tel 56 90 2252