SOPHOS turvatooted

Üle 100 miljoni kasutaja poolt usaldatud ja turvalisuse ekspertide poolt pikaajaliste liidrite Mcafee ja Symantec'i tõsiseltvõetavaks alternatiiviks tunnistatud Sophos pakub oma mitmete turvatoodete kaudu parimat kaitset tänapäeva kirjus IT-maailmas.

Sophos - turvalisus läbi kontrolli

Sophos usub, et parim meetod turvalisuse saavutamiseks on kontroll. Selleks pakub tal suurtele ja väikestele ettevõtetele, haridusasutustele ja riiklikele institutsioonidele mitmekülgset tootevalikut alates lihtsast viirusetõrjest lõpetades kõikehõlmavate turvalehendustega kaitsmaks neid tuntud ja veel tundmatu paha- ja nuhkvara, sissetungide, mittesoovitud tarkvara, spämmi ja turvareeglitest möödahiilimise vastu võimaldades lisaks ka hallata juurdepääsu võrgule (Network Access Control – NAC).

Sophos - kõikehõlmav kaitse ei pea tingimata olema keeruline ja kallis!

Lahenda olemasoleva eelarvega rohkem probleeme

Sophos pakub sulle väiksemate soetus- ja halduskulude juures suuremat turvalisust – sa saad parima kaitse ohtude vastu koos andmekaitsega ja seda taskukohase hinnaga.

Suurenda tootlikkus kontrolli säilitades

Sophos teab, et on raske balansseerida turvalisuse ja kasutusmugavuse vahel. Seetõttu on nad võtnud eesmärgiks teha oma tooted võimalikult lihtsaks seadistada ja kasutada.

Ära tee kompromisse, kui teemaks on turvalisus

Hingerahu on tähtis. Sophos pakub usaldust, kogemusi ja läbiproovitud lahendusi. Kombinatsioon Sophose tööjaamade, emaili, veebi ja andmete kaitsest pakub turvatunnet, millele võite loota.