Tasuta viirusetõrje kodukasutajale

avast! Home Edition

avast! Home Edition on paljude testide põhjal parim tasuta viirusetõrje, mis ületab oma näitajatega isegi mitmeid hästituntud tasulisi viirusetõrjeprogramme.

avast! Home Edition on mõeldud kodukasutajale mitteäriliseks kasutuseks ja sisaldab kaitset viiruste, nuhkvara, rootkit'ide vastu; skaneerib ka P2P ja IM, meili-, veebi- ja võrguliiklust.

avast! Home Edition on instaleeritav alates Windows 95-st Windows Vistani, on olemas ka eraldi versioon Linuxile, toetatud on ka 64-bit Windows versioonid.

Märtsikuine PC World võttis avast! Home Edition'i oma valikusse „8 Great Free Security Tools“ hinnanguga „Best bet“

NB! Peale allalaadimist tuleks programm 60 päeva jooksul registreerida, et saada tootja käest aasta pikkust kasutamist lubav registreemisvõti, vastasel juhul läheb programm demoversiooni. Aasta pärast tuleks uue võtme saamiseks vastavat protseduuri korrata.

Tasuta Online viiruseskanner

ESET Online Scanner

ESET Online Scanner on üks parimaid veebipõhiseid online-skannereid. Kasutajasõbralik võimas tööriist, mis avastab teie arvutis peituva pahavara – viirused, nuhkvara, reklaamvara, ussid, trooja-viirused ja muud, kasutades vaid veebibrauserit.

ESET Online Scanner ei nõua antiviirus-tarkvara alla tõmbamist ja installeerimist, piisab, kui lubate Internet Exploreril installeerida väike ActiveX komponent.

ESET Online Scanner kasutab sama ThreatSense® tehnoloogiat ja viirusemustrit mida ESET NOD32 Antivirus ja on seega alati uuendatud.

ESET Online Scanner vajab oma tööks Internet Explorerit alates versioonist 6.01SP1; toetatud on operatsioonisüsteemid alates Windows 98-st, kasutajal peavad olema operatsioonisüsteemile administraatori õigused (Windows Vista puhul tuleb ka IE käivitada administraatori õigustes).